• NABÓR DO KLASY I

•               OGŁOSZENIE O NABORZE DO KLASY I

W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. OLIMPIJCZYKÓW POLSKICH W KRZYMOWIE NA ROK SZKOLNY 2024/2025

Od dnia 1 marca 2024 r. do 22 marca 2024 r. rozpocznie się rekrutacja do klas I szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Chojna na rok szkolny 2025/2025.

Dzieci z obwodu Szkoły Podstawowej im. Olimpijczyków Polskich w Krzymowie.

HARMONOGRAM REKRUTACJI DO I KLASY

od 01.03.2024 r. do 22.03.2024 r.: pisemne ZGŁOSZENIE dziecka lub złożenie WNIOSKU (dotyczy kandydatów spoza obwodu szkoły) o przyjęcie do szkoły podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym

od 25.03.2024 r. do 29.03.2024 r.: weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do szkoły podstawowej i dokumentów potwierdzających spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym, w tym dokonanie przez przewodniczącego komisji rekrutacyjnej czynności, o których mowa w art. 150 ust. 7 ustawy z dnia 14  grudnia 2016r. Prawo oświatowe

do 04.04.2024 r.: Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych