• REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2023/2024

Od dnia 1 marca 2023 r. rozpoczyna się rekrutacja do oddziałów przedszkolnych oraz klas I szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Chojna na rok szkolny 2023/2024

W zakładce REKRUTACJA znajdą Państwo zasady rekrutacji dzieci do:

*oddziału przedszkolnego

*klasy I

*zapisanie ucznia do kl. II-VIII

Prosimy o zapoznanie się z zawartymi w zakładkach informacjami.

• Ostatni dzień przed feriami

• Od poniedziałku 13 lutego rozpoczynają się w naszym województwie ferie zimowe i potrwają do 24 lutego 2023r.

W ostatnim dniu przed feriami było sporo atrakcji. Odbyła się zabawa karnawałowa z konkursami i quizami. Uczniowie tradycyjnie się poprzebierali w ciekawe stroje. Wszyscy świetnie się bawili.

• Programy edukacyjno-profilaktyczne realizowane w naszej szkole

• Programy edukacyjno-profilaktyczne realizowane w SP Krzymów przy współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Gryfinie w roku szkolnym 2022/2023

Przedszkole

Zdrowe zęby mamy marchewkę zjadamy – prowadzenie edukacji prozdrowotnejw zakresie higieny i zdrowia jamy ustnej wsród dzieci i ich rodziców/opiekunów.

Koordynator: Iwona Surmacz

Ilość uczniów : 18

Klasy I-III

Higiena naszą tarczą ochronną – tresci programu koncentrują się na zapobieganiu chorobom zakaźnym, głównie grypie i koronawirusowi SARS-COV-2, poprzez stosowanie zasad higieny osobistej.

Koordynator: Aleksandra Jóźwik

Ilość uczniów: 23 uczniów

klasa 1 – 9 uczniów

klasa 2 – 7 uczniów

klasa 3 – 7 uczniów

Klasy V, VI, VIII

Trzymaj formę! - edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wsród młodziezy szkolnej i ich rodzin poprzez promocję zasad aktywnego stylu zycia i zbilansowanej diety, w oparciu o odpowiedzialnośc indywidualną i wolny wybór jednostki.

Kordynator: Jagoda Frąk-Mackiewicz, Jolanta Czapska

Ilość uczniów -27

klasa 5 – 10 uczniów

klasa 6 – 6 uczniów

Klasy VI/VIII

Porozmawiajmy o zdrowiu i nowych zagrożeniach – zapobieganie używaniu substancji psychoaktywnych, w szczególności nowych narkotyków, przez osoby młode. Program współorganizowany z jednostkami Policji.

Kordynator: Ewa Mróz

Ilość uczniów: 27