• Dzisiaj jesteśmy w kropki :)

• 15 września obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto odkrywania talentów, kreatywności, odwagi, a nade wszystko - dobrej zabawy.

Mnóstwo kolorowych kropek, krop i kropeczek zagościło na szkolnych korytarzach. Powstała w ten sposób wystawa prac plastycznych zdobiące dolny hol.

Atrakcji nie zabrakło także podczas lekcji. Nauczyciele przygotowali niezwykle ciekawe aktywności, w których główną rolę odgrywały wszelkiego rodzaju punkty, plamy, kleksy i okręgi. Wszystko to pozwoliło uczniom dostrzec drzemiące w nich umiejętności, zdolności i talenty.

Miły akcent stanowiły także ubiory uczniów, którzy przyszli w tym dniu odziani w kolorowe kropki.

„Dzień kropki” nie tylko zintegrował uczniów naszej szkoły, wielu z nich pobudził również do działania. Śmiało można stwierdzić, że tego dnia nikt nie znalazł się „ w kropce”, za to wszyscy byli pozytywnie „zakropkowani”. Zwracali tym samym uwagę na to, że warto wierzyć w siebie i swoje możliwości.

Międzynarodowy Dzień Kropki, to coraz bardziej popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy. Święto, obecnie, jest obchodzone w ponad stu krajach.

• Zebranie z rodzicami

• Serdecznie zapraszam rodziców i opiekunów naszych uczniów na pierwsze zebranie które, odbedzie się w SP im. Olimpijczyków Polskich w Krzymowie 18.09.2023 r. (poniedziałek) o godz.17.00