• Zakończenie roku szkolnego, a wakacje oficjalnie rozpoczęte!!!

• Świadectwa, nagrody, podziękowania i życzenia - tak dzisiaj zakończył się rok szkolny 2022/2023. Rok pracowity i owocny, bowiem wszyscy uczniowie otrzymali promocje do następnych klas a absolwenci z sukcesem ukończyli naszą podstawówkę.

Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy wspaniałych, słonecznych wakacji! Odpoczywajcie, zwiedzajcie, róbcie to, na co w ciągu roku szkolnego nie ma czasu. No i wróćcie bezpiecznie do szkoły we wrześniu!"

• Śladami historii poznawaliśmy Polskę

• W ramach Programu Poznaj Polskę uczniowi klas I-III i VI-VIII wybrali się na wycieczki do Gmiezna i Biskupina.

Nasi podopieczni zostali oprowadzeni przez przewodnikow przez cały kompleks Katedry Gnieznieńskiej, poznali jej historię, zawiłe wątki, tajemnice, legędy. W muzeum Arhidiecjezji Gnieżnieńskiej podziwiali skarby minionych lat. Następnie uczniowie odwiedzili  Rezerwat Arheologiczny w Biskupinie, wysłuchali opowieści, zwiedzili stanowiska arheologiczne.