• WYJAZD DO PLECIUGI

• 12 grudnia dzieci z oddziału przedszkolnego Promyczki pojechały do teatru Pleciuga w Szczecinie na przedstawienie pt. "Kraina śpiochów". Celem wycieczki było rozbudzanie u dzieci wrażliwości na sztukę teatralną, bezpośredni kontakt z aktorami podczas oglądania spektaklu i uwrażliwianie na piękno.  Dla niektórych dzieci to zupełnie nowe doświadczenie.
            Opowieść  utrzymana była w świątecznym klimacie. Z zainteresowaniem oglądały to, co się dzieje na scenie, a czasami nawet się bały, gdy w oknach pojawiały się senne koszmary Księżniczki Śpioszki. Jak to w bajkach bywa, wszystko dobrze się skończyło
            Po spektaklu czekała na dzieci miła niespodzianka. Na scenę wszedł Św. Mikołaj i wręczył wszystkim dzieciom prezenty!!!!
            Bardzo dziękuję Rodzicom za nieocenioną pomoc i opiekę nad dziećmi podczas wyjazdu.
            Wychowawczyni: Iwona Surmacz

• KONKURS PROFILAKTYCZNY

• 7 grudnia 2022 r. reprezentanci naszej szkoły: Karol Bosak, Martyna Kasuła i Magdalena Maciąg, pod opieką Pani Karoliny Kubowicz, wzięły udział w VII Powiatowym Konkursie Profilaktycznym.

Głównym celem konkursu było:

uświadamianie młodzieży skutków zachowań ryzykownych,

– propagowanie i popularyzacja wiedzy i umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej,

– kształtowanie postaw odpowiedzialności za bezpieczeństwo, zdrowie i życie własne oraz innych.

Nasi uczniowie zajęli V miejsce. Konkurs odbywał się w ZSP w Chojnie, pod patronatem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gryfinie i Policji w Chojnie. Uczestnicy brali udział również w obserwacji zajęć na strzelnicy wirtualnej znajdującej się w ZSP w Chojnie.

• UWAGA !!! rodzice i uczniowie - WAŻNA ZMIANA W DOWOZACH SZKOLNYCH

• Od 1 stycznia 2023r. nie będzie kursował bus szkolny dowożący do szkoły dzieci z miejscowości Ognica, Zatoń Dolna i Stoki. Obie dotychczasowe linie zostaną połączone i wszystkie dzieci będą dowożone autobusem.
            W związku z tym nastąpi zmiana rozkładu jazdy, który będzie obowiązywał od 1 stycznia 2023r. do 31 grudnia 2023r.
            Nowy rozkład jazdy   Rozklad_jazdy_linia_5_pdf.pdf​​​​​​​